Aktualnościprzejdź >>
Newsletterprzejdź >>
Blog neoBANKprzejdź >>
Twitter: neoBANK_newsprzejdź >>
|
|
|
|
Witamy w Oddziale onLiNE
2,6%
3 miesiące | do 400 tys. zł
2,2%
6 miesięcy | do 1 mln zł
AKTUALNOŚCI
NOWA
Wybierz okres na jaki chcesz zdeponować środki
| 3 miesiące
energoLOKATA 3M GWARANTOWANA
od 1 tys. zł do 400 tys. zł
2,60%
| 6 miesięcy
neoLOKATA 6M
od 500 zł do 1 mln zł
1,60%

Lokaty internetowe


Lokaty internetowe w neoBANKU to idealne rozwiązanie na bezpieczne pomnażanie oszczędności - pewny zysk. Lokaty oferowane w Oddziale onLiNE założysz w 100% ONLINE - bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i komfortowo. Jedyne co musisz zrobić to złożyć wniosek, przelać środki i GOTOWE!

Wybierając lokaty oferowane przez neoBANK Klienci mają do dyspozycji produkty charakteryzujące się różnymi okresami oszczędzania, dostosowanymi do ich aktualnych potrzeb. W ofercie neoBANKU Klienci mogą zdeponować środki finansowe na okres od 3 do nawet 36-miesięcy.

Lokaty w neoBANKU są zabezpieczone gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

W celu poznania szczegółowych informacji dotyczących wybranych lokat wystarczy kliknąć na "Szczegóły oferty" dla poniższych produktów.
Oprocentowanie 2,40%
na
3 m-ce już od 1000 zł
Oprocentowanie 2,00%
na
36 m-cy już od 500 zł
Oprocentowanie 2,30%
na
3 m-ce od 1000 zł
2,00%
36 m-cy
2,00%
24 m-cy
2,00%
12 m-cy
1,60%
6 m-cy
1,50%
3 m-ce
2,60%
3 m-ce
do 0,40%
do 12 m-cy
Na wyjątkowych warunkach.
Obsługa za pośrednictwem bankowości internetowej neoBANK24
Dla wybranych Klientów
nie posiadających lokat w neoBANKU
Dla Klientów zakładających lokaty przez Internet,
którzy nie chcą zakładać Konta osobistego.
neoKONTO

bezpłatne
konto osobiste z
dostępem do wyjątkowych lokat

Konta Osobiste


Konta osobiste i oszczędnościowe w neoBANKU oferują bezpieczny i komfortowy dostęp do Twoich środków. U nas założysz korzystny i wyjątkowy rachunek osobisty online. Obsługa kont osobistych w bankowości internetowej neoBANK24 jest łatwa, wygodna i przyjemna.

W ramach Kont Osobistych Klienci otrzymują dostęp do innych produktów bankowych takich jak lokaty internetowe, limit kredytowy w rachunku czy karta płatnicza VISA Debit . Nasze konta posiadają wiele użytecznych funkcjonalności, które ułatwią Tobie zarządzanie budżetem domowym bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do zapoznania się rownież z usługami oferowanymi do kont, w tym szybkimi przelewami realizowanymi w trybie natychmiastowym, usługą powiadomień SMS, a także doładowaniem telefonów

W ofercie neoBANKU każdy znajdzie coś dla siebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych kont osobistych kliknij "Sprawdź szczegóły" pod interesującym Cię produktem.
Twoje konto osobiste
0 zł za wypłaty w bankomatach na terenie Polski

Konto Oszczędnościowe


Konto oszczędnościowe to połączenie zalet konta osobistego i lokaty terminowej. W neoBANKU rachunek oszczędnościowy to idealne rozwiązanie do gromadzenia i pomnażania oszczędności. neoBANK zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich środków oraz pewny zysk dzięki wysokiemu oprocentowaniu rachunku.

Zacznij odkładać nawet niewielkie kwoty, aby rozpocząć systematyczne oszczędzanie razem z neoBANKIEM - poczuj pełną kontrolę nad swoimi finansami.

Wyjątkowe konto oszczędnościowe z oprocentowaniem nawet 1.00% w skali roku
oraz pakietem 12 darmowych przelewów w ciągu roku.
Sprawdź ofertę kredytu
i zrealizuj swoje marzenia

Kredyt w neoBANKU


Kredyty w neoBANKU to przede wszystkim atrakcyjne warunki, minimum formalności i szybkie decyzje kredytowe. Specjalnie dla dobra i wygody klientów umożliwiamy dogodną formę spłaty kredytów oraz indywidualnie dopasowujemy harmonogram. Dla Klientów neoBANK poleca limit odnawialny w rachunku osobistym, kredyt gotówkowy "dla Ciebie", a także wyjątkową na rynku kartę kredytową.
Kredyt odnawialny.
Gotówka zawsze pod ręką!
Kredyt dla profesjonalistów na specjalnych warunkach
Wygodne zarządzanie budżetem domowym

Nowa bankowość
neoBANK24


Nowe funkcjonalności. Nowy wygląd.
Nowa jakość.

Usługi


Wszystkie usługi i czynności bankowe w neoBANKU zostały stworzone z myślą o Kliencie, jego wygodzie, bezpieczeństwie z pełnym nastawieniem na jego usatysfakcjonowanie. Do głównych usług neoBANKU należy z pewnością bankowość internetowowa neoBANK24.

Polecamy w szczególności zapoznanie się z takimi usługami jak przelewami realizowanymi w trybie natychmiastowym, usługą powiadomień neoSMS, a także doładowanie telefonów pre-paid.
Zarządzaj usługami przez bankowość internetową
Powiadomienia SMS
Kontakt
infolinia
+48 618 512 551
sms
+48 661 002 211

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.
Wielkopolski Bank Spółdzielczy jest zrzeszony z SGB-Bankiem S.A. w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej