Aktualnościprzejdź >>
Newsletterprzejdź >>
Blog neoBANKprzejdź >>
Twitter: neoBANK_newsprzejdź >>
|
|
|
|

neoKONTO e-BIZNES


bezpłatny
rachunek firmowy
o wyjątkowych możliwościach

Konta Firmowe


Konta firmowe w neoBANKU to gwarancja bezpieczeństwa środków. U nas założysz korzystny i wyjątkowy rachunek online w sposób szybki i komfortowy. Obsługa kont firmowych w Naszej bankowości internetowej neoBANK24 jest łatwa, wygodna i przyjemna.

W ramach kont firmowych Nasi Klienci mają łatwy dostęp do innych produktów bankowych, takich jak lokaty w rachunku firmowym czy biznesowa karta płatnicza. Nasze rachunki firmowe posiadają wiele użytecznych funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie finansami firmy np. "masowe przelewy" czy "rachunki wirtualne".

W ofercie neoBANKU każda firma znajdzie coś dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych kont firmowych kliknij "Sprawdź szczegóły" pod interesującym Cię produktem.
Bezpłatny rachunek firmowy z wieloma możliwościami
Proste zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Konto rolnicze


Konta Rolnicze to specjalne rachunki dla osób, które rozliczają się z tytułu prowadzonej działalności rolniczej. Rachunek bieżący jaki oferuje neoBANK pozwoli załatwić sprawy związane z rozliczeniami finansowymi w sposób szybki, skuteczny i profesjonalny.

Obsługa konta jest niezwykle prosta, a otwarcie i utrzymanie - bezpłatne. W ramach konta rolniczego neoBANK umożliwia otwarcie dowolnej liczby rachunków pomocniczych. Dodatkowo Klient ma dostęp do wyjątkowych wysokooprocentowanych lokat w ramach rachunku oraz innych usług.

Jeśli jesteś zainteresowany kliknij "Szczegóły oferty" dla poniższego konta.

neoKONTO AGRO to rachunek firmowy przeznaczony dla osób prowadzących działalność rolniczą. Do rachunku Klient otrzymuje darmowy dostęp do usług bankowości internetowej neoBANK24.
Bankowość elektroniczna neoBANK24
Kontakt
neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.