Aktualnościprzejdź >>
Newsletterprzejdź >>
Blog neoBANKprzejdź >>
Twitter: neoBANK_newsprzejdź >>
|
|
|
|
Witamy w Oddziale onLiNE
Polecamy
neoKONTO e-BIZNES
0
> otwarcie i prowadzenie <
> wydanie karty <
AKTUALNOŚCI
NOWA

neoKONTO e-BIZNES


bezpłatny
rachunek firmowy
o wyjątkowych możliwościach

Konta Firmowe


Konta firmowe w neoBANKU to gwarancja bezpieczeństwa środków. U nas założysz korzystny i wyjątkowy rachunek online w sposób szybki i komfortowy. Obsługa kont firmowych w Naszej bankowości internetowej neoBANK24 jest łatwa, wygodna i przyjemna.

W ramach kont firmowych Nasi Klienci mają łatwy dostęp do innych produktów bankowych, takich jak lokaty w rachunku firmowym czy biznesowa karta płatnicza. Nasze rachunki firmowe posiadają wiele użytecznych funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie finansami firmy np. "masowe przelewy" czy "rachunki wirtualne".

W ofercie neoBANKU każda firma znajdzie coś dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych kont firmowych kliknij "Sprawdź szczegóły" pod interesującym Cię produktem.
Bezpłatny rachunek firmowy z wieloma możliwościami
Proste zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Konto rolnicze


Konta Rolnicze to specjalne rachunki dla osób, które rozliczają się z tytułu prowadzonej działalności rolniczej. Rachunek bieżący jaki oferuje neoBANK pozwoli załatwić sprawy związane z rozliczeniami finansowymi w sposób szybki, skuteczny i profesjonalny.

Obsługa konta jest niezwykle prosta, a otwarcie i utrzymanie - bezpłatne. W ramach konta rolniczego neoBANK umożliwia otwarcie dowolnej liczby rachunków pomocniczych. Dodatkowo Klient ma dostęp do wyjątkowych wysokooprocentowanych lokat w ramach rachunku oraz innych usług.

Jeśli jesteś zainteresowany kliknij "Szczegóły oferty" dla poniższego konta.

neoKONTO AGRO to rachunek firmowy przeznaczony dla osób prowadzących działalność rolniczą. Do rachunku Klient otrzymuje darmowy dostęp do usług bankowości internetowej neoBANK24.

neoLOKATA BIZNES


oprocentowanie do 0,20%

okres lokowania środków do
3-mcy

Lokaty dla Firm


Lokaty firmowe w neoBANKU to idealne rozwiązanie na bezpieczne pomnażanie oszczędności. Zarówno Klienci Firmowi jak i osoby prowadzące działalność rolniczą mogą założyć atrakcyjnie oprocentowane lokaty w ramach rachunków bieżących.

Wybierając Lokaty Firmowe Nasi Klienci mają do wyboru wiele różnych okresów oszczędzania dostosowanych do ich aktualnych potrzeb. W ofercie neoBANKU Klienci mogą zdeponować środki finansowe na okres od 7 dni do nawet 36 miesięcy.

Lokaty w neoBANKU są zabezpieczone gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W przypadku lokat dla firm dotyczy to tylko przedsiębiorców indywidualnych na zasadach zgodnych z odpowiednią ustawą. Aby założyć lokatę należy posiadać konto firmowe lub rolnicze oraz dostęp do usługi bankowości internetowej neoBANK24.
Stałe oprocentowanie
do 0,10%

do
3 miesięcy
Korzystne oprocentowanie
nawet do
5,00%
Oprocentowanie
nawet do
0,20%

idealny na bieżące
potrzeby finansowe firmy

Kredyty dla Firm


W ofercie Kredytów dla Firm zainteresowani Przedsiębiorcy mogą uzyskać dodatkową gotówkę na wiele różnych sposobów - limit w rachunku bieżącym, kredyty inwestycyjne czy finansowanie bieżącej działalności.

Kredyty w neoBANKU to przede wszystkim atrakcyjne warunki, minimum formalności i szybkie decyzje kredytowe. Specjalnie dla dobra i wygody klientów umożliwiamy dogodną formę spłaty kredytów oraz indywidualnie dopasowujemy harmonogram.

Dla Klientów będących przedsiębiorcami neoBANK poleca kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz wyjątkowy na rynku - kredyt dla deweloperów.
W ofercie między innymi kredyt odnawialny w rachunku
W ofercie
atrakcyjne kredyty
gospodarcze operacyjne
Kredyty odnawialne, operacyjne, inwestycyjne oraz konsolidacyjne

Karta płatnicza Visa


Bezpieczny i wygodny
dostęp do Twoich środków
na całym świecie

Możliwości


Poznaj najnowsze technologie i możliwości jakie niesie ze sobą Karta VISA! Usługi te są darmowe - nie płacisz za możliwość korzystania z nich. Wystarczy że będziesz w posiadaniu jednej z naszych kart, a do tego wystarczy tylko szybki i prosty wniosek online.
Płatności bezstykowe w technologii Visa payWave
Możliwość wypłaty gotówki podczas płatności np. za zakupy
Zakupy 100% online bez wychodzenia z domu
Płać kartą Visa przez Internet szybko i bezpiecznie
Autoryzacja kodem SMS transakcji internetowych

neoBANK24


Twoja
bankowość internetowa
w jednym miejscu

Usługi dla Firm


Wszystkie usługi i czynności bankowe w neoBANKU zostały stworzone z myślą o Kliencie, jego wygodzie, bezpieczeństwie, z pełnym nastawieniem na jego usatysfakcjonowanie. Do głównych usług neoBANKU należy z pewnością Nasz system bankowości elektronicznej neoBANK24. Dla Klientów firmowych oferuje on dodatkowo możliwość realizacji tzw. "przelewów masowych" oraz obsługi rachunków wirtualnych. neoBANK obsługuje również płatności natychmiastowe dzięki, którym możliwe jest zlecenie przelewu do innego banku w czasie rzeczywistym.
Twoja bankowość w jednym miejscu
Bezpłatna usługa powiadomień
Rachunek do ewidencjonowania podatku VAT
Mechanizm
Podzielonej Płatności
Rachunki Wirtualne
wygodne zarządzanie
Masowe Przelewy
wiele płatności jednocześnie
Dokumenty
przydatne do pobrania
Doładowanie telefonu
sprawdź aktualne Promocje
Bankowość elektroniczna neoBANK24
Kontakt
neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.