Aktualnościprzejdź >>
Newsletterprzejdź >>
Blog neoBANKprzejdź >>
Twitter: neoBANK_newsprzejdź >>
|
|
|
|
Witamy w Oddziale onLiNE
Polecamy
neoKONTO e-BIZNES
0
> otwarcie i prowadzenie <
> wydanie karty <
AKTUALNOŚCI
NOWA

neoKONTO e-BIZNES


bezpłatny
rachunek firmowy
o wyjątkowych możliwościach

Konta Firmowe


Konta firmowe w neoBANKU to gwarancja bezpieczeństwa środków. U nas założysz korzystny i wyjątkowy rachunek online w sposób szybki i komfortowy. Obsługa kont firmowych w Naszej bankowości internetowej neoBANK24 jest łatwa, wygodna i przyjemna.

W ramach kont firmowych Nasi Klienci mają łatwy dostęp do innych produktów bankowych jak lokaty w rachunku firmowym czy biznesowa karta płatnicza. Nasze rachunki firmowe posiadają wiele użytecznych funkcjonalności, które ułatwiają zarządzanie finansami firmy np. "masowe przelewy" czy "rachunki wirtualne".

W ofercie neoBANKU każda firma znajdzie coś dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych kont firmowych kliknij "Sprawdź szczegóły" pod interesującym Cię produktem.
Bezpłatny rachunek firmowy z wieloma możliwościami
Proste zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Konto rolnicze


Konta Rolnicze to specjalne rachunki dla osób, którzy rozliczają się z tytułu prowadzonej działalności rolniczej. Rachunek bieżący jaki oferuje neoBANK pozwoli załatwić sprawy związane z rozliczeniami finansowymi w sposób szybki, skuteczny i profesjonalny.

Obsługa konta jest niezwykle prosta, a otwarcie i utrzymanie - bezpłatne. W ramach konta rolniczego neoBANK umożliwia otwarcie dowolnej liczby rachunków pomocniczych. Dodatkowo Klient ma dostęp do wyjątkowych wysokooprocentowanych lokat w ramach rachunku oraz innych usług.

Jeśli jesteś zainteresowany kliknij "Szczegóły oferty" dla poniższego konta.

neoKONTO AGRO to rachunek firmowy przeznaczony dla osób prowadzących działalność rolniczą. Do rachunku Klient otrzymuje darmowy dostęp do usług bankowości internetowej neoBANK24

Lokaty Specjalne
w rachunku rolniczym


oprocentowanie do
2,00%


Tylko dla Posiadaczy
neoKONTA AGRO

Lokaty dla Firm


Lokaty firmowe w neoBANKU to idealne rozwiązanie na bezpieczne pomnażanie oszczędności. Zarówno Klienci Firmowi jak i osoby prowadzące działalność rolniczą mogą założyć atrakcyjnie oprocentowane lokaty w ramach rachunków bieżących.

Wybierając Lokaty Firmowe Nasi Klienci mają do wyboru wiele różnych okresów oszczędzania dostosowane do ich aktualnych potrzeb. W ofercie neoBANKU Klienci mogą zdeponować środki finansowe na okres od 7 dni do nawet 36-miesięcy.

Lokaty w neoBANKU są zabezpieczone gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W przypadku lokat dla firm dotyczy to tylko przedsiębiorców indywidualnych na zasadach zgodnych z odpowiednią ustawą. Aby założyć lokatę należy posiadać konto firmowe/rolnicze oraz dostęp do usługi bankowości internetowej neoBANK24
Stałe oprocentowanie
do 0,70%

na
6 miesięcy
Korzystne oprocentowanie
nawet do
2,00%

Idealny na bieżące
potrzeby finansowe firmy

Kredyty dla Firm


W ofercie Kredytów dla Firm zainteresowani Przedsiębiorcy mogą uzyskać dodatkową gotówkę na wiele różnych sposobów - limit w rachunku bieżącym, kredyty inwestycyjne czy finansowanie bieżącej działalności.

Kredyty w neoBANKU to przede wszystkim atrakcyjne warunki, minimum formalności i szybkie decyzje kredytowe. Specjalnie dla dobra i wygody klientów umożliwiamy dogodną formę spłaty kredytów oraz indywidualnie dopasowujemy harmonogram.

Dla Klientów będących przedsiębiorcami neoBANK poleca kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz wyjątkowy na rynku - kredyt dla deweloperów.
W ofercie między innymi kredyt odnawialny w rachunku
W ofercie
atrakcyjne kredyty
gospodarcze operacyjne
Kredyty odnawialne, operacyjne, inwestycyjne oraz konsolidacyjne

Karta płatnicza Visa


Bezpieczny i wygodny
dostęp do Twoich środków
na całym świecie

neoBANK24


Twoja
bankowość internetowa
w jednym miejscu

Usługi dla Firm


Wszystkie usługi i czynności bankowe w neoBANKU zostały stworzone z myślą o Kliencie, jego wygodzie, bezpieczeństwie z pełnym nastawieniem na jego usatysfakcjonowanie. Do głównych usług neoBANKU należy z pewnością Nasz internetowy system bankowy neoBANK24, a specjalnie dla Firm - "Masowe przelewy" oraz "Rachunki wirutalne". neoBANK wprowadził również system płatności natychmiastowych dzięki czemu przelejesz środki szybciej o dowolnej porze.
Twoja bankowość w jednym miejscu
bezpłatna usługa powiadomień
Rachunki Wirtualne
wygodne zarządznie
Masowe Przelewy
wiele płatności jednocześnie
Doładowanie telefonu
sprawdź aktualne Promocje
Szybki Przelew
w trybie natychmiastowym
Dokumenty
przydatne do pobrania
Kontakt
infolinia
+48 618 512 551
sms
+48 661 002 211
neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.
Wielkopolski Bank Spółdzielczy jest zrzeszony z SGB-Bankiem S.A. w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej